+48 691 755 106

O nas

Zajmujemy się projektowaniem, produkcją i montażem ogrodzeń, bram, schodów, przęseł, mebli, konstrukcji stalowych. Instalację możemy wykonać od fundamentów po klucz. Instalujemy również automatykę do bram. Istniejemy na rynku już 20 lat i posiadamy duże grono zadowolonych Klientów.

Głównym obszarem naszej działalności są województwa: opolskie, dolnośląskie, śląskie, wielkopolskie i małopolskie. Przyjmujemy także zlecenia z innych części kraju.

Naszą firmę cechuje terminowość, fachowość, dbałość o zadowolenie Klienta i przystępne ceny. Dużą wagę przykładamy do dobrego kontaktu z Kontrahentem, zarówno mailowego jak i telefonicznego. Korzystamy tylko i wyłącznie z najwyższej jakości materiałów i sprzętu najlepszych, renomowanych marek.

Na wszystkie wykonane przez nas zlecenia udzielamy gwarancji.

Nasz zespół to ludzie z ogromnym doświadczeniem w branży, fachową wiedzą i wielkimi umiejętnościami.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Ogrodzenia Nysa

W branży usługowej liczą się przede wszystkim umiejętności i doświadczenie. Mamy obie te cechy na najwyższym poziomie, dzięki temu Klienci mogą być pewni, że wykonane przez nas usługii są na najwyższym poziomie. Działamy na rynku już ponad 20 lat, i w z zakresu naszej działalności nie ma zlecenia którego nie wykonalibyśmy na najwyższym poziomie! Działamy przede wszystkim w zakresie: Bramy - bramy nysa. Oczywiście branża ogrodzenia: ogrodzenia nysa to również nasza specjalizacja. Mienimy się także mianem fachówców w wykonaniu i montażu balustrad: balustrady nysa. Serdecznie zapraszamy do wspópracy!